Developerské projekty Praha | Pražský Byt.cz

Developerské projekty Praha

Zde naleznete developerské projekty v Praze. Developerské projekty Praha jsou níže zobrazeny a přehledně popsány. Řazení projektů je možné dle jednotlivých částí od Prahy 1 až po Prahu 10. Samozřejmostí je zobrazení mapy pro developerské projekty Praha, kde můžete přehledně vidět, kde se konkrétní projekty nachází. Ušetříte mnoho času, hledání je velmi rychlé a snadné. Novostavby můžete hledat také podle městských částí.

Developerské projekty Praha 1, Developerské projekty Praha 2, Developerské projekty Praha 3, Developerské projekty Praha 4, Developerské projekty Praha 5, Developerské projekty Praha 6, Developerské projekty Praha 7, Developerské projekty Praha 8, Developerské projekty Praha 9, Developerské projekty Praha 10, Developerské projekty Praha 11, Developerské projekty Praha 12, Developerské projekty Praha 13, Developerské projekty Praha 15, Developerské projekty Praha 20, Developerské projekty Praha 50, Developerské projekty Praha 51,


Developerské projekty Praha 1

V lokalitě Praha 1 se nachází celkem 5 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Nové Město, Developerské projekty Staré Město. Celkem je zde 11 volných bytů.

Developerské projekty Praha 2

V lokalitě Praha 2 se nachází celkem 15 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Nové Město, Developerské projekty Vinohrady, Developerské projekty Vyšehrad. Celkem je zde 15 volných bytů.

Developerské projekty Praha 3

V lokalitě Praha 3 se nachází celkem 18 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Žižkov, Developerské projekty Vinohrady. Celkem je zde 0 volných bytů.

Developerské projekty Praha 4

V lokalitě Praha 4 se nachází celkem 15 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Nusle, Developerské projekty Michle, Developerské projekty Braník, Developerské projekty Krč, Developerské projekty Chodov, Developerské projekty Podolí. Celkem je zde 14 volných bytů.

Developerské projekty Praha 5

V lokalitě Praha 5 se nachází celkem 21 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Smíchov, Developerské projekty Hlubočepy, Developerské projekty Zličín, Developerské projekty Radlice, Developerské projekty Stodůlky. Celkem je zde 58 volných bytů.

Developerské projekty Praha 6

V lokalitě Praha 6 se nachází celkem 14 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Dejvice, Developerské projekty Bubeneč, Developerské projekty Lysolaje, Developerské projekty Břevnov, Developerské projekty Suchdol, Developerské projekty Ruzyně. Celkem je zde 43 volných bytů.

Developerské projekty Praha 7

V lokalitě Praha 7 se nachází celkem 10 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Holešovice, Developerské projekty Bubeneč. Celkem je zde 0 volných bytů.

Developerské projekty Praha 8

V lokalitě Praha 8 se nachází celkem 9 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Libeň, Developerské projekty Karlín. Celkem je zde 17 volných bytů.

Developerské projekty Praha 9

V lokalitě Praha 9 se nachází celkem 6 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Libeň, Developerské projekty Vysočany, Developerské projekty Hrdlořezy, Developerské projekty Hloubětín. Celkem je zde 4 volných bytů.

Developerské projekty Praha 10

V lokalitě Praha 10 se nachází celkem 14 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Uhříněves, Developerské projekty Vršovice, Developerské projekty Strašnice, Developerské projekty Vinohrady, Developerské projekty Malešice. Celkem je zde 18 volných bytů.

Developerské projekty Praha 11

V lokalitě Praha 11 se nachází celkem 1 developerský projekt. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Chodov. Celkem je zde 0 volných bytů.

Developerské projekty Praha 12

V lokalitě Praha 12 se nachází celkem 9 developerských projektů. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Modřany. Celkem je zde 2 volných bytů.

Developerské projekty Praha 13

V lokalitě Praha 13 se nachází celkem 1 developerský projekt. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Stodůlky. Celkem je zde 0 volných bytů.

Developerské projekty Praha 15

V lokalitě Praha 15 se nachází celkem 2 developerské projekty. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Hostivař. Celkem je zde 0 volných bytů.

Developerské projekty Praha východ

V lokalitě Praha východ se nachází celkem 1 developerský projekt. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Sedlec. Celkem je zde 3 volných bytů.

Developerské projekty Praha západ

V lokalitě Praha západ se nachází celkem 1 developerský projekt. Umístěny jsou v těchto lokalitách: Developerské projekty Tuchoměřice. Celkem je zde 0 volných bytů.
Mapa developerských projektů v Praze

Zobrazit výpis novostaveb v Praze »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím