Novostavby Bořivojova II | Pražský Byt.cz

Novostavby Bořivojova II

Novostavby Bořivojova II, Praha 3

Na domě v Bořivojově ulici se v současné době připravuje výstavba nových bytů. Velikosti bytů a jejich dispozice jsou zcela v naší režii, můžeme tedy vyjít vstříc Vašim přáním a pokud bude možné je splnit, rádi Vám postavíme byt na míru.

Všechny byty budou mít balkón nebo terasu. Jedná se o oblíbenou lokalitu. Tramvajová stanice Olšanské náměstí je vzdálena cca 250 m od domu a zajišťuje výbornou dopravní dostupnost do centra a na metro Flora. V docházkové vzdálenosti se nachází Žižkovské náměstí, park Parukářka, Riegrovy sady a veškerá občanská vybavenost.

Současně s výstavbou proběhne rekonstrukce domu (výstavba výtahu, fasády, střecha, klempířské konstrukce, výměna oken, společné prostory, dvorek, rekonstrukce sklepů, vstupní dveře). Ceny bytů nejsou ještě v této chvíli přesně zkalkulovány, jejich výše ale nepřesáhne obvyklé ceny bytů v této lokalitě.

Předpokládané zahájení stavebních prací na jaře 2015 - dokončení za 8 až 9 měsíců.

Bořivojova, Praha 3, Žižkov, , K nastěhování: Ihned

ID projektu 790
Název projektu Novostavby Bořivojova II
Adresa Bořivojova, Praha 3, Žižkov
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Bořivojova II Praha 3, Žižkov

newKontaktovat developera

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru

Kontaktovat developera
734 396 752

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím