Novostavby Branická | Pražský Byt.cz

Novostavby Branická

Novostavby Branická, Praha 4

Novostavby Branická jsou umístěny v klidné čtvrti Braníku, která je dle etymologie interpretována jako opevněný vrch určený k obraně. 

Z jedné strany je bytový dům chráněn Branickými skalami skrývajícími zbytky stepní a lesostepní fauny a flóry. Branické skály jsou tvořeny západní strání vrchu Dobeška s bývalým vápencovým lomem na pravém břehu řeky Vltavy. Přírodní památka zahrnuje Školní vrch a samotné Branické skály s lesoparkem Dobeška. Nemůžeme opomenout ani to, že Branické skály jsou spjaty s pověstí, která pojednává o někdejším 
hradu a ukrytém pokladu.

Nejen rodiny s dětmi nadchne toto těsné sousedství s přírodou. Vždyť k tomu, abyste se ocitli v přírodě, stačí popojít pouhých pár kroků nebo otevřít okno, a to i přesto, že bydlíte v širším centru Prahy! Kdo by se nechtěl vracet do svého „domu“ s vidinou odpočinku od každodenního shonu velkoměsta? 

Na své si přijdou i sportovní nadšenci. Vášniví i rekreační cyklisté, jistě ocení cyklotrasy, které vedou pod Branickou skálou. Pro milovníky tenisu je zde tenisový klub Konstruktiva a Hamr sport nabízí squashové kurty, sály pro aerobik, indoor cyclingy a masáže. Pro golfové nadšence to není daleko ke golfovému klubu v Hodkovičkách. 

Za zábavou a kulturou Vás pozve Branické divadlo, Divadlo Dobeška a Divadlo Duncan centre zaměřené na jevištní tanec. Pohádkové muzikály a večerní činohry pro mateřské a základní školy, rodiče s dětmi, ale i dospělé diváky, pořádá Divadelní společnost Julie Jurištové.

Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost (mateřské a základní školy, pošta, lékárna, obchod s potravinami, restaurace).

Ideální dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Pár desítek kroků od domu se nachází tramvajová i autobusová zastávka Přístaviště, odkud se pohodlně a za pár minut dostanete na metro B/Karlovo náměstí.

Parkování je zde bezproblémové, přímo u domu.

Branická, Praha 4, Braník, průměrná cena 70 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Branická, Branická,

Fotogalerie projektu Branická Praha 4, Braník

Novostavby Branická, Branická, Novostavby Branická, Branická, Novostavby Branická, Branická,

Novostavby v projektu Branická

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
907 2+kk 3 60 m² JZ, SV Prodáno detail bytu »
906 3+kk 3 111 m² J, S
L
Prodáno detail bytu »
905 3+kk 2 114 m² J, S
T
Prodáno detail bytu »
904 2+kk 1 45 m² SV, V Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Branická »


ID projektu 903
Název projektu Novostavby Branická
Adresa Branická, Praha 4, Braník
Parkování Přímo u domu
Průměrná cena 70 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Branická Praha 4, Braník

newKontaktovat developera

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru

Kontaktovat developera
734 396 752

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím