Novostavby Branická vyhlídka | Pražský Byt.cz

Novostavby Branická vyhlídka

Novostavby Branická vyhlídka, Praha 4

Novostavby Branická vyhlídka nabízí unikátní bydlení pro všechny, kteří vyhledávají luxusní bydlení, pohodlí velkoměsta a zároveň ocení komorní bytový dům v blízkosti přírody s možností sportovního vyžití. Architektura domu má ambici oprostit se od krátkodobé módnosti, stát se pevnou a věcnou schránkou pro vytvoření harmonického domova.

Při stavbě byly použity výhradně kvalitní materiály, žádné náhražky, a byl kladen velký důraz na detaily a bezchybné provedení toho, co není vidět. Tvorbě dispozičního řešení byla věnovaná velká pozornost. Byty mají logické a přirozené uspořádání. Každý byt byl promyšlen tak, jako bychom v něm chtěli bydlet sami. Místnosti mají pravidelný ortogonální tvar, aby bylo možné celou jejich plochu plně využít a bylo dosaženo jejího efektivního poměru s komunikacemi.

Uvnitř bytu se díky pečlivé práci našich architektů a dokonale řešeným dispozicím budete cítit úplně stejně jako v prvotřídním obleku šitém na míru. Dispozice bytu je důsledně rozdělena na privátní a veřejnou zónu tak, aby návštěvy nenarušovaly soukromí majitelů. Stejnou důležitost přikládáme poloze místností vůči světovým stranám, počtu koupelen a sociálních zařízení odpovídající rozloze bytu a umístění úložných prostor  a komor s ohledem na akustické oddělení ložnic. Při letním posezení na terase jistě oceníte její šířku, umožňující pohodlné umístění jídelního stolu.

Bytový dům se nachází ve čtvrti Braník, v jižní části města na pravém břehu řeky Vltavy. Centrum Prahy je dostupné v řádech minut automobilem i MHD. V docházkové vzdálenosti se nachází široká občanská vybavenost. Pro kondici i relaxaci je k dispozici plavecký stadion v sousedním Podolí nebo areál Žluté lázně. Chvíle se svými dětmi můžete trávit v lesoparku hned na konci ulice. Za nákupy se můžete vydat do nedalekého centra Novodvorská Plaza.

Ve Studeném, Praha 4, Braník, průměrná cena 38 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném,

Fotogalerie projektu Branická vyhlídka Praha 4, Braník

Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném, Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném, Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném, Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném, Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném, Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném, Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném, Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném, Novostavby Branická vyhlídka, Ve Studeném,

Novostavby v projektu Branická vyhlídka

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
1409 3+kk 1. 185 m² J, V
T
Z
Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Branická vyhlídka »


ID projektu 1408
Název projektu Novostavby Branická vyhlídka
Adresa Ve Studeném, Praha 4, Braník
Průměrná cena 38 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Branická vyhlídka Praha 4, Braník

newKontaktní formulář

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru
  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím