Novostavby Bubeneč | Pražský Byt.cz

Novostavby Bubeneč

Novostavby Bubeneč, Praha 6

Komplex tří luxusních bytových domů se nachází v ulici Ronalda Reagana v Bubenči, jedné z nejvlídnějších pražských čtvrtí. Je charakteristická tradiční městskou zástavbou, která vznikala ve 30. a 40. letech 20. století, přilehlými parky a klasickými rezidenčními sídly v zahradách. Exkluzivitou je bezprostřední sousedství rezidence velvyslance Spojených států.

Územně spadá Bubeneč do městské části Prahy 6, která se rozkládá v severozápadní části velkoměsta. Se svými 100 tisíci obyvatel a 41 km2 rozlohy patří mezi největší a nejlidnatější části. Má ale také vysoký podíl zelených ploch v členitém terénu s mnoha chráněnými územími a mnohdy unikátní flórou. Bubeneč je čtvrť dlouhodobě osvědčená pro bydlení. Projekt stojí na fyzickém i významovém pomezí mezi vilami a bytovými domy, adoptuje do svého řešení výhody obou typů bydlení. Pozemek je intenzivně využitý k maximálnímu pohodlí obyvatel. Výsledkem toho jsou tři domy v zahradě.

Výborná dopravní dostupnost ze všech míst Prahy, včetně mezinárodního letiště v Ruzyni.nDostupnost obchodů, zdravotnických zařízení, kulturních center, služeb a škol do vzdálenosti 15 minut chůze. Blízkost přírodního parku Stromovka a Letenských sadů s možností klidných procházek i aktivního odpočinku.

Ronalda Reagana, Praha 6, Bubeneč, průměrná cena 111 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana,

Fotogalerie projektu Bubeneč Praha 6, Bubeneč

Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana, Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana, Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana, Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana, Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana, Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana, Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana, Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana, Novostavby Bubeneč, Ronalda Reagana,

Novostavby v projektu Bubeneč

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
2925 5+kk 4. (C4) 400 m²
T
M
Info u majitele detail bytu »
2167 5+kk 2. (B2) 219 m² Info u majitele detail bytu »
2924 5+kk 3. (C3) 209 m²
B
Prodáno detail bytu »
2168 5+kk 1. (A1) 220 m² J
T
Prodáno detail bytu »
2166 5+kk 2. (C2) 198 m² Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Bubeneč »


ID projektu 2165
Název projektu Novostavby Bubeneč
Adresa Ronalda Reagana, Praha 6, Bubeneč
Parkování 2 garážová stání ke každému bytu
Průměrná cena 111 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Bubeneč Praha 6, Bubeneč

newKontaktovat developera

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru

Kontaktovat developera
734 396 752

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím