Novostavby Fastrova | Pražský Byt.cz

Novostavby Fastrova

Novostavby Fastrova, Praha 6

Novostavby Fastrova jsou zasazeny do stávající rezidenční zástavby v jedné z nejprestižnějších rezidenčních lokalit Prahy 6 Břevnova. Kombinují výhody bydlení v centru města s rozsáhlou možností volnočasových aktivit. Můžete dojít procházkou na Petřín, na kole do Šárky nebo na skok na Hradčany. Exkluzivitu a prestiž lokality bezesporu podtrhuje četnost umístění ambasád a rezidencí diplomatů právě v oblasti Prahy 6. 

V blízkosti rekreačně sportovní areál Ladronka, který poskytuje skvělé tratě pro rekreační běžce, jízdu na kole nebo in-line bruslích. Příjemné prostředí pro trávení volného času v horkých letních měsících poskytuje letní koupaliště Petynka. Rekreační vyžití dále nabízejí blízké parky Kajetánka, Petřínské zahrady nebo park přiléhající k ulici Diskařská.

Tramvajová a autobusová zastávka se nachází cca 3 minuty chůze v ulici Bělohorská. Stanice metra A Hradčanská je vzdálena 10 minut a stanice metra Dejvická 15 minut jízdy tramvají. Skvělá dopravní dostupnost letiště během cca 15 minut jízdy autem. Dále bezprostřední blízkost Strahovského tunelu (OC Nový Smíchov dostupný do 5 minut). Dopravní dostupnost se dále podstatně zlepší po dobudování tunelového systému Blanka.

Fastrova, Praha 6, Břevnov, průměrná cena 66 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Fastrova, Fastrova,

Fotogalerie projektu Fastrova Praha 6, Břevnov

Novostavby Fastrova, Fastrova, Novostavby Fastrova, Fastrova, Novostavby Fastrova, Fastrova, Novostavby Fastrova, Fastrova, Novostavby Fastrova, Fastrova, Novostavby Fastrova, Fastrova, Novostavby Fastrova, Fastrova, Novostavby Fastrova, Fastrova, Novostavby Fastrova, Fastrova,

Novostavby v projektu Fastrova

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
1543 4+kk 1. 262 m² J, S
T
Z
Prodáno detail bytu »
1542 5+kk 2. a 3. 100 m² J, S
T
M
P
Prodáno detail bytu »
1541 5+kk 2. a 3. 101 m² J, S
T
M
P
Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Fastrova »


ID projektu 1540
Název projektu Novostavby Fastrova
Adresa Fastrova, Praha 6, Břevnov
Parkování Ve vlastních garážích
Průměrná cena 66 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Fastrova Praha 6, Břevnov

newKontaktovat developera

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru

Kontaktovat developera
734 396 752

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím