Novostavby Hřebenka | Pražský Byt.cz

Novostavby Hřebenka

Novostavby Hřebenka, Praha 5

Minimalistický privátní rezidenční projekt s vysokým standardem a to jak svým umístěním ve vyhledávané lokalitě v centru Prahy, obklopeného několika parky a mnoha památkami, tak především svým architektonickým ztvárněním, které v sobě snoubí moderní architekturu, kvalitními materiály a velkorysé dispozice.

Viladům je situován do mírného jižního svahu, nabízí celkem 5 prostorných luxusních bytů o výměrách 120-160 m2, přičemž každý z nich je samostatně umístěn v jednom poschodí. Díky svažité poloze pozemku je v jižní části přízemního patra umístěn jeden z bytů, v severní části jsou pak sklepy, společné prostory a garážové zakladače. V ostatních 4 podlažích jsou byty a výtah se schodištěm.

Výjimečné privátní bydlení situované mimo všechen dopravní ruch a obklopené zelení, nabízí klid a intimitu s krásnými výhledy do okolí z prostorných jižních teras každého z bytů. Byty umístěné ve spodních třech patrech mají navíc vlastní předzahrádku.

Tato oblast vždy patřila k těm nejprestižnějším. Jednak díky architektuře domů, které zde postupně vznikaly, jednak díky skladbě obyvatel. Jednalo se o podnikatele, umělce, architekty, vysokoškolské profesory, novináře a další elitu českého národa. V 90. letech minulého století Hřebenky úspěšně navázaly na svoji prvorepublikovou historii a díky novým rezidenčním projektům tento status uchovává dodnes. Místo, které se tyčí nad oblastí Smíchova a Košíř, představuje v podvědomí veřejnosti bezesporu prémivou lokalitu pro bydlení všech věkových kategorií.

Na Šumavě, Praha 5, Smíchov, , K nastěhování: Ihned

Novostavby Hřebenka, Na Šumavě,

Fotogalerie projektu Hřebenka Praha 5, Smíchov

Novostavby Hřebenka, Na Šumavě, Novostavby Hřebenka, Na Šumavě, Novostavby Hřebenka, Na Šumavě,

Novostavby v projektu Hřebenka

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
1407 4+1 3. 231 m² J, Z
T
Z
Prodáno detail bytu »
1406 4+kk 2. 155 m² J, Z
T
Z
Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Hřebenka »


ID projektu 1405
Název projektu Novostavby Hřebenka
Adresa Na Šumavě, Praha 5, Smíchov
Parkování Vyhrazená stání
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Hřebenka Praha 5, Smíchov

newKontaktní formulář

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru
  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím