Novostavby Korunovační III | Pražský Byt.cz

Novostavby Korunovační III

Novostavby Korunovační III, Praha 7

Elegantní městský dům z roku 1912 má neobyčejnou kompozici uličního průčelí. Dům se vymyká z běžné stavební produkce doby odvážným kompozičním řešením i vytříbeným stavebním detailem. Nad vstupem do domu jsou dochovány iniciály Františka Šulce, který je architektem a stavitelem tohoto domu. Samozřejmostí je nově vybudovaný výtah se stanicemi na mezipodestách, který zajistí pohodlný přístup k bytům ve vyšších patrech. Dům a byty jsou kompletně zrekonstruované a čekají na své majitele. 

Bytový dům je zasazen v atraktivní lokalitě Bubeneč – Praha 7. Pouhých pár desítek kroků od domu se nachází chráněná přírodní památka - Královská obora Stromovka, která je udržována ve stylu anglického parku. Noví majitelé bytů ji určitě vyhledají a využijí jako klidné útočiště od každodenních starostí a ruchu velkoměsta. Oblíbeným místem pro procházky a projížďky na kolečkových bruslích jsou nedaleké Letenské sady. Díky své vyvýšené poloze umožňují výhled na celou řadu pražských památek a významných míst, jako je např. Pražský hrad, Staré město či Petřín. Rodiny s dětmi jistě mile překvapí, že pouhých 170 m od domu se nachází jak mateřská, tak základní škola. 

 

Ideální dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Pouhých 300 m od domu se nachází tramvajová zastávka Sparta, odkud se pohodlně a za pár minut dostanete na metro A/Hradčanská, metro C/Vltavská či metro B/Palmovka. Parkovat lze přímo u domu či v jeho blízkém okolí.

 

Korunovační, Praha 7, Bubeneč, průměrná cena 77 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Korunovační III, Korunovační,

Fotogalerie projektu Korunovační III Praha 7, Bubeneč

Novostavby Korunovační III, Korunovační, Novostavby Korunovační III, Korunovační, Novostavby Korunovační III, Korunovační, Novostavby Korunovační III, Korunovační, Novostavby Korunovační III, Korunovační,

Novostavby v projektu Korunovační III

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
1012 4+kk 6. a 7. 77 m² JZ, SV
M
P
Prodáno detail bytu »
924 3+kk 5. 74 m² JZ, SV
B
Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Korunovační III »


ID projektu 922
Název projektu Novostavby Korunovační III
Adresa Korunovační, Praha 7, Bubeneč
Parkování Přímo u domu
Průměrná cena 77 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Korunovační III Praha 7, Bubeneč

newKontaktovat developera

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru

Kontaktovat developera
734 396 752

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím