Novostavby Nikoly Tesly | Pražský Byt.cz

Novostavby Nikoly Tesly

Novostavby Nikoly Tesly, Praha 6

Rezidence z 30. let 20. století od významného architekta Vladimíra Weisse prošla celkovou rekonstrukcí a modernizací s cílem zachovat její původní charakter a současně dosáhnout vysokého standardu kvality bydlení. I díky tomu byl tento projekt oceněn jako Realitní projekt roku 2014 v kategorii Cena veřejnosti a Cena odborné poroty. Jižní fasáda se obrací do ulice Nikoly Tesly - rozšířeného městského prostoru, který je součástí Engelova ''zeleného pásu'' spojujícího Ořechovku se Stromovkou. Součástí domu je vnitroblok, ve kterém je upravená zahrada se vzrostlými stromy nabízející příjemné posezení a odpočinek.
 
V bytech jsou použity vysoce kvalitní materiály (plynový samostatný kondenzační kotel na vodu a topení, sádrová omítka, měděné vodiče, vnitřní dveře 2,5 m vysoké, velkoformátové obklady, hliníková okna s izolačními trojskly, bezpečnostní vstupní dveře a dveřní videotelefon, příprava pro elektricky ovládané vnější žaluzie a další). Samozřejmostí jsou nové rozvody elektřiny, vody a topení. Na byty je exkluzivní záruka 4 roky.
 
Dopravní dostupnost je výborná díky metru A (stanice Dejvická), které bylo nedávno prodlouženo a tramvajovým i autobusovým zastávkám, které jsou umístěny v blízkosti domu a díky nově otevřenému tunelu Blanka.

Nikoly Tesly, Praha 6, Dejvice, průměrná cena 76 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly,

Fotogalerie projektu Nikoly Tesly Praha 6, Dejvice

Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly, Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly, Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly, Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly, Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly, Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly, Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly, Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly, Novostavby Nikoly Tesly, Nikoly Tesly,

Novostavby v projektu Nikoly Tesly

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
2183 3+kk 3. 91 m² J, S
B
Prodáno detail bytu »
2182 3+kk 5. 120 m² J, S
B
Prodáno detail bytu »
2181 4+kk 4. 132 m² J, S
B
Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Nikoly Tesly »


ID projektu 2180
Název projektu Novostavby Nikoly Tesly
Adresa Nikoly Tesly, Praha 6, Dejvice
Průměrná cena 76 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Nikoly Tesly Praha 6, Dejvice

newKontaktovat developera

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru

Kontaktovat developera
734 396 752

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím