Novostavby Preslova | Pražský Byt.cz

Novostavby Preslova

Novostavby Preslova, Praha 5

Novostavby Preslova představují limitovanou nabídku 5 vzdušných a prostorných podkrovních bytů, které se nacházejí v atraktivním centru hlavního města Prahy, v bezprostřední blízkosti obchodního a nákupního centra Anděl, Nový Smíchov. Původní secesní dům prochází celkovou renovací, doplní se nová výtahová kabina, nové instalace, zrestauruje se  vstupní prostor se schránkami, schodiště s historizujícím zábradlím, provedou se nové štuky a výmalby včetně  dalších detailů společných prostor.

Všechen komfort moderního bydlení v centru metropole představují do detailu navržené byty s různými dispozicemi od 3+kk do 4+kk s výměrou od 88 m2 do 109 m2. Nové střešní byty, jejichž výstavba bude dokončena na přelomu jara a léta tohoto roku nabízejí panoramatické výhledy, vlastní lodžie, balkony, případně i terasy.

V docházkové vzdálenosti 3 minut je k dispozici obchodní a zábavné centrum Nový Smíchov, bezpočet restaurací, kaváren a panerií. Pohodu a klid lze naopak vychutnat v přilehlém náměstí 14. října nebo v několika okolních parcích jako jsou park Kampa, Kinského zahrada nebo Petřín. Malá Strana, Karlův most, Kampa a náplavka, to vše vybízí k procházkám v historickém centru Prahy.

Preslova, Praha 5, Smíchov, průměrná cena 74 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Preslova, Preslova,

Fotogalerie projektu Preslova Praha 5, Smíchov

Novostavby Preslova, Preslova, Novostavby Preslova, Preslova, Novostavby Preslova, Preslova, Novostavby Preslova, Preslova, Novostavby Preslova, Preslova, Novostavby Preslova, Preslova, Novostavby Preslova, Preslova, Novostavby Preslova, Preslova, Novostavby Preslova, Preslova,
ID projektu 1325
Název projektu Novostavby Preslova
Adresa Preslova, Praha 5, Smíchov
Parkování Volně před domem
Průměrná cena 74 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Preslova Praha 5, Smíchov

newKontaktní formulář

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru
  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím