Novostavby Prokopova | Pražský Byt.cz

Novostavby Prokopova

Novostavby Prokopova, Praha 3

Rezidenční budova se nachází v samém srdci Prahy 3, na hlavní dopravní tepně, která spojuje Žižkov s centrální částí města. Celá oblast se stala vyhledávanou rezidenční adresou díky výbornému dopravnímu spojení do nedalekého centra města a blízkosti velkých zelených ploch v parku Parukářka a na vrchu Vítkově. 

Jedná se o luxusní sedmipatrový bytový dům, vynikající nad ostatní již svou fasádou, která představuje nápaditou kombinaci materiálů kamene, železa, skla a dřeva se surovou betonovou omítkou. Hlavní vchod je situován do Prokopovy ulice a nachází se v něm recepce s nepřetržitou službou, další dva vchody jsou situovány ve vnitřním dvoře obklopeném zelení, převážně soukromými zahradami. Budova je vybavena dvoupodlažními podzemními garážemi, které nabízejí parkovací stání přibližně pro 89 automobilů.

Záměrem projektu rezidenční budovy v Prokopově ulici byla realizace stavby v moderním designu s vysokým standardem bydlení. Podobné projekty jsou v Praze zatím stále spíše novinkou, ovšem v hlavních světových metropolích, jako jsou New York, Londýn a Paříž, si již získaly na trhu s realitami pevnou pozici. Proto jsme se rozhodli návrh stavby svěřit významnému pražskému architektonickému studiu.

Obzvláště jedinečný je penthaus o velikosti 142 m2 s panoramatickou terasou umístěnou na střeše rezidence o velikosti 103 m2 s nádherným výhledem na celé město a Pražský hrad. Ceny bytů jsou včetně garážového stání.

Prokopova, Praha 3, Žižkov, průměrná cena 89 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Prokopova, Prokopova,

Fotogalerie projektu Prokopova Praha 3, Žižkov

Novostavby Prokopova, Prokopova, Novostavby Prokopova, Prokopova, Novostavby Prokopova, Prokopova, Novostavby Prokopova, Prokopova, Novostavby Prokopova, Prokopova,

Novostavby v projektu Prokopova

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
1037 3+kk 6. 110 m² V, Z
B
T
Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Prokopova »


ID projektu 1022
Název projektu Novostavby Prokopova
Adresa Prokopova, Praha 3, Žižkov
Parkování V podzemních garážích
Průměrná cena 89 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Prokopova Praha 3, Žižkov

newKontaktní formulář

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru

Kontaktní telefon
734 396 752

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím