Novostavby Štítného | Pražský Byt.cz

Novostavby Štítného

Novostavby Štítného, Praha 3

Bytový dům nabízí pohodlný městský život v rozšířené části pražského centra – lokalitě Žižkova. Unikátní kompoziční řešení je umožněno kompletní rekonstrukcí stávajícího objektu se zachováním původní fasády a vybudováním moderní komfortní novostavby ve vnitřním dvoře. Projekt je harmonickým spojením kulturně historického a architektonického dědictví Žižkova s komfortem moderního života.

Stávající budova byla postavena v neorenesančním stylu na konci 19. století. Moderní architektonické prvky jako jsou terasy a balkony, nová přístavba, nádvoří plné zeleně přináší do projektu pozitivní energii a rozšiřují prostor. Otevřený prostor, jedinečné lávky a můstky připomínají pavlače, tak typické pro Žižkov. Terásky a dvorky vytvářejí rafinované venkovní zahradní prostory. Drobné dřeviny, oblázkové „moře“ obklopující zeleň vytváří smysl pro harmonii a otevřený prostor, který je v případě bytového domu unikátní.

Dispoziční řešení každého z jednotlivých bytů je zcela jedinečné a většina z nich má vlastní balkon či terasu. Používané materiály splňují nejvyšší standardy kvality a respektují poslední moderní architektonické trendy. Součástí bytového projektu je 11 parkovacích míst v podzemní garáži, včetně 9 standardních parkovacích míst a 2 rozšířených míst vybavených pro elektromobil.

Štítného, Praha 3, Žižkov, průměrná cena 92 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Štítného, Štítného,

Fotogalerie projektu Štítného Praha 3, Žižkov

Novostavby Štítného, Štítného, Novostavby Štítného, Štítného, Novostavby Štítného, Štítného,

Novostavby v projektu Štítného

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
997 3+kk 5. (B12) 120 m² J, S
P
Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Štítného »


ID projektu 996
Název projektu Novostavby Štítného
Adresa Štítného, Praha 3, Žižkov
Parkování V podzemní garáži
Průměrná cena 92 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Štítného Praha 3, Žižkov
Kontaktovat developera

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru

Kontaktovat developera
734 396 752

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím