Novostavby Voroněžská | Pražský Byt.cz

Novostavby Voroněžská

Novostavby Voroněžská, Praha 10

Bytový dům Voronězská je po celkové rekonstrukci včetně zachování původních prvků. Součástí je prosklený výtah. Byty jsou dokončeny v nadstandardním provedení. K bytu lze zakoupit garážové stání přímo v domě, ke každému bytu náleží sklepní kóje.

Bytový dům Voroněžská se nachází v klidné části Královských Vinohrad. Vinohrady jsou tradiční rezidenční čtvrtí vyhledávanou vyššími vrstvami již v dobách Rakouska – Uherska. V bezprostřední blízkosti Voroněžské ulice se nachází nejen již zmíněný park Grébovka (Havlíčkovy sady), ale také Bezručovy sady a na ně navazující exkluzivní vilová čtvrť. Voroněžská ulice se nachází na pomezí Vinohrad a Vršovic, což jí dodává neopakovatelnou atmosféru, jež se odráží také v charakteru uliční zástavby.

Zastávka metra linky A – Náměstí Míru je od domu vzdálena necelých 500 m. V budoucnu zde má být vybudována přestupní stanice mezi linkami metra A a D (zahájení prací je plánováno na rok 2020). Ulice Voroněžská je vzdálena jen několik minut chůze od tramvajové a autobusové zastávky Jana Masaryka (TRAM 4, 22, 57, 59 a BUS 135) a od tramvajových zastávek Krymská a Ruská.

Nedaleko od Voroněžské ulice naleznete řadu obchodů, restaurací, městský úřad, poštu, divadla, banky, kulturní a sportovní zařízení, přesto však patří k jedněm z nejklidnějších a dopravně málo frekventovaných ulic v dané lokalitě.

Voroněžská, Praha 10, Vinohrady, průměrná cena 70 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned

Novostavby Voroněžská, Voroněžská,

Fotogalerie projektu Voroněžská Praha 10, Vinohrady

Novostavby Voroněžská, Voroněžská, Novostavby Voroněžská, Voroněžská, Novostavby Voroněžská, Voroněžská, Novostavby Voroněžská, Voroněžská, Novostavby Voroněžská, Voroněžská, Novostavby Voroněžská, Voroněžská, Novostavby Voroněžská, Voroněžská, Novostavby Voroněžská, Voroněžská,

Novostavby v projektu Voroněžská

ID Dispozice Patro Plocha Orientace Cena  
1082 4+1 1 107 m² J Prodáno detail bytu »
1077 2+1 1 69 m² J Prodáno detail bytu »
873 3+kk 5 96 m² J
B
P
Prodáno detail bytu »
872 2+kk 5 69 m² J
P
Prodáno detail bytu »

Zobrazit byty v novostavbě Voroněžská »


ID projektu 871
Název projektu Novostavby Voroněžská
Adresa Voroněžská, Praha 10, Vinohrady
Parkování Možné zakoupit
Průměrná cena 70 000 Kč/m²
K nastěhování Ihned

Mapa novostaveb Voroněžská Praha 10, Vinohrady

newKontaktovat developera

Domluvte si prohlídku přímo s majitelem a neplaťte žádnou provizi

Souhlasím s podmínkami serveru

Kontaktovat developera
734 396 752

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím