Prodej bytu 1+kk Praha 3 Žižkov | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 1+kk Praha 3, Žižkov

Prodej bytu 1+kk Praha 3, Žižkov

Byt k rekonstrukci. Garážové stání v ceně! Představujeme Vám nově vznikající rezidenční projekt BOŘIVOJOVA v lokalitě Žižkova nedaleko Riegrových sadů. Ideální poloha v centru města, které je dostupné autem, pěší chůzí či spojením MHD z nedaleké stanice metra Jiřího z Poděbrad či zastávky Husinecká.

Řadový secesní objekt nabízí 23 bytů s dispozicemi 1+kk – 2+kk včetně podkrovních mezonetových bytů. Navazuje tak na úspěšný projekt Nikoly Tesly a Londýnské, které byly dokončeny v roce 2015. Rezidence BOŘIVOJOVA je především pro ty, kteří hledají bydlení se skvěle vyváženou cenou a kvalitou. Navíc na místě, které je svojí lokalitou nasměřuje k tomu, aby se v budoucnosti stalo jedním z částí užšího centra Prahy. Byt má dispozici - 1+KK, rozlohu 32,77 m2, nachází se v 1NP, dominantou bytu jsou vysoké stropy. Rozloha sklepu je 1,66 m2. Byty jsou před rekonstrukcí - Možnost rekontrukce dle svého. K prohlídce je předváděcí byt a byt samotný.

Prodáno

Plocha 33 m², Bořivojova III, Praha 3, Žižkov, 2 004 634 Kč

Nový byt 1+kk

Fotogalerie bytu 1+kk Praha 3, Žižkov

Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk

Schéma bytu 1+kk Praha 3, Žižkov


K nastěhování Ihned
ID bytu 2207
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 60 700 Kč/m²
Dispozice bytu 1+kk
Orientace bytu S, J
Adresa novostavby Bořivojova, Praha 3, Žižkov
Lokalita bytu Praha 3
Plocha bytu 33 m²
Sklep 2 m²
Podlaží 2.
Parkování ANO
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 1+kk Praha 3, Žižkov

Sdílet Google+

Byt je součástí Byty Bořivojova III

Bořivojova, Praha 3, Žižkov, průměrná cena 67 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedRezidenční projekt Bořivojova, v lokalitě Žižkova nedaleko Riegrových sadů. Ideální poloha v centru města, které je dostupné autem, pěší chůzí či spojením MHD z nedaleké stanice metra Jiřího z Poděbrad či zastávky Husinecká. Řadový secesní objekt nabízí 23 bytů s dispozicemi 1+kk – 2+kk včetně podkrovních mezonetových bytů. Byty jsou před rekonstrukcí. Možnost rekontrukce dle svého.

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím