Prodej bytu 1+kk Praha 3 Žižkov | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 1+kk Praha 3, Žižkov

Prodej bytu 1+kk Praha 3, Žižkov

Přízemní 1+kk se spacím koutem, který v současné době prochází rekonstrukcí, stejně jako celý krásný secesní činžovní dům v ulici Bořivojova, Praha 3 - Žižkov.

Vizualizace v inzerátu skutečně odpovídají dispozici bytu, vybavení a způsob rekonstrukce lze realizovat budoucímu majiteli na míru. V bytě bude vše nové, včetně oken, rozvodů vody, elektro, plynu, omítky, stropy, zateplení podlah, finálních povrchů a zařizovacích předmětů. Byt má obě okna do ulice Kubelíkova a budou kvůli bezpečnosti a soukromí opatřena bezpečnostními roletami.

V domě probíhá půdní nástavba a taktéž rozsáhlá rekonstrukce společných částí, která nezatíží peněženky spoluvlastníků, neboť je financována výměnou za půdní prostor. Dům bude mít opravené sklepy, společné prostory, fasády, novou střechu atd, což zajistí všem spoluvlastníkům velmi nízké provozní náklady na celý dům (nízké poplatky). K bytu náleží možnost užívat sklepní kóji.

Bezproblémové parkování v modré rezidentské zóně, popř. možná koupě parkovacího stání 220 metrů od domu za 500 tis Kč. Zajímavé pro investory na pronájem, blízko VŠE. Velmi dobrá dopravní dostupnost, metro Jiřího z Poděbrad 10 min, tramvaje Olšanské náměstí za rohem, Albert 200 m, park Riegrovy sady a Parukářka 500/400 m, bazén a SPA v hotelu Olšanka 300 m.

Prodáno

Plocha 36 m², Bořivojova, Praha 3, Žižkov, 3 382 000 Kč

Nový byt 1+kk

Fotogalerie bytu 1+kk Praha 3, Žižkov

Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk

Schéma bytu 1+kk Praha 3, Žižkov


K nastěhování Ihned
ID bytu 3237
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 93 900 Kč/m²
Dispozice bytu 1+kk
Adresa novostavby Bořivojova, Praha 3, Žižkov
Lokalita bytu Praha 3
Plocha bytu 36 m²
Podlaží 1.
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 1+kk Praha 3, Žižkov

Sdílet Google+

Byt je součástí Byty Bořivojova

Bořivojova, Praha 3, Žižkov, průměrná cena 94 000 Kč/m², K nastěhování: Ihned



Krásný secesní činžovní dům v ulici Bořivojova, Praha 3 - Žižkov. V domě probíhá půdní nástavba a taktéž rozsáhlá rekonstrukce společných částí, která nezatíží peněženky spoluvlastníků, neboť je financována výměnou za půdní prostor. Dům bude mít opravené sklepy, společné prostory, fasády, novou střechu atd, což zajistí všem spoluvlastníkům velmi nízké provozní náklady na celý dům (nízké poplatky). K bytu náleží možnost užívat sklepní…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím