Prodej bytu 1+kk Praha 4 Chodov | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 1+kk Praha 4, Chodov

Prodej bytu 1+kk Praha 4, Chodov

Nový byt  1+kk o celkové výměře 41,02 m2 včetně balkónu 4,17 m2 v developerském projektu, který bude disponovat celkem 19 byty ve čtyřech nadzemních podlažích a garážovými stáními v jednom podlaží podzemním. Objekt se nachází na hranici mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině, nedaleko Milíčovského lesa v Praze 4.

Záměr vytvořit koncepci kvalitního živoucího bytového domu vyústil do podoby minimalistického pojetí stavby daného maximální jednoduchostí fasády kombinující omítku s velkoformátovými deskami EQUITONE a skleněným zábradlím, které v zadní části traktu vytváří holistický dojem zikkuratu. Aby dům ve výsledku nepůsobil příliš fádním dojmem, rozhodl se architekt nechat místy porůst stěny břečťanem k navození dojmu zelené fasády. Tradiční uspořádání domu vytváří prostor pro komorní bydlení s určitou mírou intimity.

V okolí projektu je dostupná občanská vybavenost a infrastruktura. V pěší vzdálenosti se nachází několik mateřských školek, základní, střední škola a gymnázium.

Velkým lákadlem nejen pro rodiny s dětmi je 5 km vzdálený Aquapark Čestlice a nedaleký Milíčovský les s rybníky. Ten je součástí menšího přírodního parku Botič-Milíčov, děti jistě uvítají nedalekou Minizoo Milíčovský dvůr, kde jsou k vidění koně, husy, kozy, ovce, prasátka a jiné domácí zvířectvo, které je celoročně volně přístupné.

Na blízkém sídlišti Jižní Město jsou k dispozici nejrůznější obchody, restaurace a poliklinika Polymedica JM s komplexní ambulantní zdravotní péčí praktických lékařů a lékárnou. U stanice metra C – Opatov se nachází Fitness club a multikino Cinema City Galaxie.

Prodáno

Plocha 41 m², Praha 4, Chodov, 2 581 472 Kč

Schéma bytu 1+kk Praha 4, Chodov


ID bytu 2864
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 63 000 Kč/m²
Dispozice bytu 1+kk
Orientace bytu J
Adresa novostavby Vodnická, Praha 4, Chodov
Lokalita bytu Praha 4
Plocha bytu 41 m²
Balkón 4 m²
Podlaží 2.
Parkování možno přikoupit garážové stání
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 1+kk Praha 4, Chodov

Sdílet Google+

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752