Prodej bytu 1+kk Praha 4 Nusle | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 1+kk Praha 4, Nusle

Prodej bytu 1+kk Praha 4, Nusle

Rozestavěný ateliér  1+kk s výměrou 41,7 m2  developerského projektu v Horní ulici v Praze - Nuslích. K bytu dále náleží  sklení kóje 3,9 m2.

Přáli byste si bydlet v klidné ulici, kousek od krásného parku a přitom mít nablízku vše, co město nabízí a vy potřebujete?

Pak je pro vás projekt v pražských Nuslích tím pravým místem, které vaše dosavadní bydlení promění ve spokojené žití. Klidná část Prahy vám umožní vstávání bez zvuku klaksonu a ruchu velkoměsta a zároveň bezpečný návrat domů z večírku. Pro snídani si můžete zajít do nedalekého obchodu s potravinami, na dopolední relax při šumění stromů zavítat do blízkého parku Jezerka a dlouhým večerem se nechat zlákat ke kulturnímu zážitku ve slavném Divadle Na Jezerce či k návštěvě jedné z okolních restaurací. Pokud vám večeře nesedne, ani do lékárny to nebudete mít daleko a na druhý den už můžete v klidu doprovodit děti do školy či školky, kterou budete mít jen pár minut chůze od domova.

Z vašeho domova na Jezerce stihnete vše, k čemu vám postačí nedaleká autobusová zastávka s návazností na metro C. Autobusem se dostanete přímo do centra, nebo na stanici metra Pražského povstání či Pankrác. Pokud máte namířeno dál, nebo jste jen příznivcem železniční dopravy, potěší vás i vlakové nádraží Vršovice, vzdálené jen pár minut chůze.

Tento projekt na vás bude čekat v plně zrekonstruovaném stavu a přitom s možností vlastního uspořádání bytu. Prostory bytů budou totiž připraveny k rekonstrukci vlastními silami. Svůj domov si budete moct vytvořit v 1+kk až 3+kk s orientací na severovýchod či jihozápad. Zcela nový výtah s ocelovou šachtou vám zaručí bezpečnou cestu vzhůru a zpátky dolů.  

Prodáno

Plocha 42 m², Horní, Praha 4, Nusle, 2 010 000 Kč

Nový byt 1+kk

Fotogalerie bytu 1+kk Praha 4, Nusle

Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk Nový byt 1+kk

Schéma bytu 1+kk Praha 4, Nusle


K nastěhování Ihned
ID bytu 2923
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 47 900 Kč/m²
Dispozice bytu 1+kk
Orientace bytu SZ
Adresa novostavby Horní, Praha 4, Nusle
Lokalita bytu Praha 4
Plocha bytu 42 m²
Sklep 4 m²
Podlaží 7.
Parkování ANO
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 1+kk Praha 4, Nusle

Sdílet Google+

Byt je součástí Novostavby Horní

Horní, Praha 4, Nusle, průměrná cena 65 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedPřáli byste si bydlet v klidné ulici, kousek od krásného parku a přitom mít nablízku vše, co město nabízí a vy potřebujete? Pak je pro vás projekt v pražských Nuslích tím pravým místem, které vaše dosavadní bydlení promění ve spokojené žití. Klidná část Prahy vám umožní vstávání bez zvuku klaksonu a ruchu velkoměsta a zároveň bezpečný návrat domů z večírku. Pro snídani si můžete zajít do nedalekého obchodu s potravinami, na…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím