Prodej bytu 1+kk Praha 5 Smíchov | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 1+kk Praha 5, Smíchov

Prodej bytu 1+kk Praha 5, Smíchov

Nový byt 1+kk o celkové ploše 50 m2 včetně balkónu 5,1 m2. Jedná se o atraktivní bydlení pro aktivní seniory v městské části Prahy 5 - Nový Smíchov! Bydlení svou polohou, exkluzivním uspořádáním a nabízenými službami poskytuje plnohodnotný a aktivní život bez ohledu na věk a budoucí zdravotní stav. Pod jednou střechou budete mít všechny výhody z oblasti domácí, zdravotní a společenské komunity.

Účelně navržené byty s dispozičním uspořádáním 1+kk, 2+kk a 3+kk s balkónem, terasou či předzahrádkou se záhonkovou úpravou jsou umístněné tak, aby byly dostatečně osluněné, poskytovaly krásný výhled a zároveň zachovaly a plně respektovaly soukromí každého rezidenta.

Bohaté vybavení a společenské zázemí určené výhradně pro seniory: veřejná restaurace, klubový lounge s knihovnou, kuchyňská a jídelní zóna, kuřácký salónek, herní a počítačový kout, pohybové centrum, společenský sál, ordinace pro zdravotní účely, poradna, venkovní relaxační zóna, venkovní pétanque.

Dopravní dostupnost této lokality je také výborná díky Strahovskému tunelu. Letiště Ruzyně je vzdálené autem do 20 minut, zastávka autobusu či tramvají se nachází jen pár metrů od rezidence. 

Prodáno

Plocha 50 m², Praha 5, Smíchov, 0 Kč

Schéma bytu 1+kk Praha 5, Smíchov


ID bytu 1744
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 0 Kč/m²
Dispozice bytu 1+kk
Orientace bytu SZ, SV
Adresa novostavby Kobrova, Praha 5, Smíchov
Lokalita bytu Praha 5
Plocha bytu 50 m²
Balkón 5 m²
Podlaží 2.
Parkování Možno zakoupit garážové stání
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 1+kk Praha 5, Smíchov

Sdílet Google+

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752