Prodej bytu 2+1 Praha 4 Nusle | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 2+1 Praha 4, Nusle

Prodej bytu 2+1 Praha 4, Nusle

Byt 2+1 v domě z roku 1937. Orientace bytu je na jihozápadní stranu. Stav budovy - po rekonstrukci. Stav bytu - k rekonstrukci.

Jedná se o činžovní dům v Praze 4 - Nuslích 3 minuty chůze od stanice metra Pražského povsltání. Pětipatrový dům s 22 jednotkami, garáží a zahradou, pochází z roku 1937. Rekonstrukcí již prošel celý plášť domu, spolu se společnými prostory, inženýrskými sítěmi a revitalizací zahrady. Nová fasáda na první pohled zahřeje duši každého milovníka původní městské architektury. Jednotlivé byty jsou ve stávajícím stavu, ovšem připraveny k rychlému užívání, nebo k pronájmu.

Jednou z největších výhod je lokalita, která nabízí výbornou dostupnost do centra i okrajových částí Prahy, a to autem, prostřednictvím MHD, nebo blízkých stanic metra - Pražského povstání - 3min. pěšky. Prestiž místa skvěle dotváří také nedaleký Vyšehrad a vynikající občanská vybavenost. V okolí se nachází školy, banky, nákupní centra, restaurace, ale také relaxační, sportovní centra i zdravotnická zařízení. Využijte tuto skvělou příležitost bydlení v atraktivní lokalitě.

Prodáno

Plocha 72 m², Hradeckých, Praha 4, Nusle, 3 757 000 Kč

Nový byt 2+1

Fotogalerie bytu 2+1 Praha 4, Nusle

Nový byt 2+1 Nový byt 2+1 Nový byt 2+1 Nový byt 2+1 Nový byt 2+1 Nový byt 2+1

Schéma bytu 2+1 Praha 4, Nusle


K nastěhování Ihned
ID bytu 2070
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 52 200 Kč/m²
Dispozice bytu 2+1
Orientace bytu JZ
Adresa novostavby Hradeckých, Praha 4, Nusle
Lokalita bytu Praha 4
Plocha bytu 72 m²
Sklep 3 m²
Podlaží 4.
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 2+1 Praha 4, Nusle

Sdílet Google+

Byt je součástí Byty Hradeckých

Hradeckých, Praha 4, Nusle, průměrná cena 51 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedJedná se o činžovní dům, který nabízí možnost kultivovaného bydlení v městské zástavbě, s vůní historie. Pětipatrový dům s 22 jednotkami, garáží a zahradou, pochází z roku 1937. Rekonstrukcí již prošel celý plášť domu, spolu se společnými prostory, inženýrskými sítěmi a revitalizací zahrady. Nová fasáda na první pohled zahřeje duši každého milovníka původní městské architektury.  Jednou z největších výhod je lokalita, která…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím