Prodej bytu 2+kk Praha 3 Žižkov | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 2+kk Praha 3, Žižkov

Prodej bytu 2+kk Praha 3, Žižkov

Byt 2+kk o celkové ploše 69,2 m2 včetně lodžie  6,7m2 na pomezí Žižkova a Vinohrad. Byt je součástí jedinečného projektu s možností pohodlného bydlení se vší atraktivitou, která k centru města patří. Krásný zděný činžovní dům postavený roku 1892, se nachází na spojnici ulic Sudoměřská a Vinohradská, v ulici Baranova.

Samotný dům projde významnou rekonstrukcí, přibude celé plnohodnotné patro, kde vzniknou prostorné mezonetové byty. Budeme realizovat nový moderní výtah, prostorné balkony, lodžie i terasy s krásnými výhledy. Parkování bude efektivně vyřešeno poloautomatickým plošinovým zakladačovým systémem přímo v domě.

Kompletní vybavenost v okolí - škola, mateřská škola, restaurace, obchody atd. Obchodní centrum Atrium Flora 500 m. Vynikající dopravní dostupnost - stanice metra A (Flora) 500 m.

Prodáno

Plocha 69 m², Baranova, Praha 3, Žižkov, 6 149 000 Kč

Nový byt 2+kk

Fotogalerie bytu 2+kk Praha 3, Žižkov

Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk

Schéma bytu 2+kk Praha 3, Žižkov


K nastěhování Ihned
ID bytu 2462
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 89 100 Kč/m²
Dispozice bytu 2+kk
Orientace bytu Z, J
Adresa novostavby Baranova, Praha 3, Žižkov
Lokalita bytu Praha 3
Plocha bytu 69 m²
Lodžie 7 m²
Sklep 2 m²
Podlaží 3.
Parkování Možno dokoupit v zakladači
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 2+kk Praha 3, Žižkov

Sdílet Google+

Byt je součástí Novostavby Baranova

Baranova, Praha 3, Žižkov, průměrná cena 99 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedJedinečný projekt ve vyhledávané lokalitě Prahy 3 - Žižkov představuje možnost pohodlného bydlení se vší atraktivitou, která k centru města patří. Krásný zděný činžovní dům postavený roku 1892, se nachází na spojnici ulic Sudoměřská a Vinohradská, v ulici Baranova. Ulice nese jméno po protifašistickém bojovníkovi Kurtu Baranovi, který byl za války umučen. Dům je částečně podsklepený, čtyřpodlažní, zastřešen je sedlovou střechou.…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím