Prodej bytu 2+kk Praha 4 Nusle | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 2+kk Praha 4, Nusle

Prodej bytu 2+kk Praha 4, Nusle

Ateliér o velikosti 40,9 m2 ve 2. nadzemním podlaží připravovaného rezidenčního komplexu "Rezidence Rostislavova" ve velmi žádané lokalitě Prahy 4 - Nusle. Vnitřní užitná plocha jednotky je 41 m2, orientace oken na východní stranu. K bytu je možné dokoupit garážové stání.

Stavba je navržena renomovanou architektonickou a projekční kanceláři ATELIER SAEM a je odlišná od stávající zástavby svým vzhledem, fasáda je zpracována v prosklení interiéru v kombinaci s omítkou, skleněným zábradlím a jinými moderními prvky.

Flexibilní koncepce interiéru s možnou změnou dispozic, kterou architekti navrhli pro většinu bytových jednotek, je příkladem současného moderního trendu. V rámci standardního vybavení mají klienti možnost výběru v materiálovém provedení interiéru podle svého přání.

V okolí rezidence je kompletní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Nejbližší tramvajová zástavka se nachází v jedné minutě chůze a do centra Prahy se dostanete za necelých 15 minut.

Prodáno

Plocha 41 m², Rostislavova, Praha 4, Nusle, 3 599 000 Kč

Nový byt 2+kk

Fotogalerie bytu 2+kk Praha 4, Nusle

Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk

Schéma bytu 2+kk Praha 4, Nusle


K nastěhování Ihned
ID bytu 2978
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 87 800 Kč/m²
Dispozice bytu 2+kk
Orientace bytu V, Z
Adresa novostavby Rostislavova, Praha 4, Nusle
Lokalita bytu Praha 4
Plocha bytu 41 m²
Podlaží 2.
Parkování Možno dokoupit garážové stání
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 2+kk Praha 4, Nusle

Sdílet Google+

Byt je součástí Novostavby Rostislavova

Rostislavova, Praha 4, Nusle, průměrná cena 90 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedProjekt Rostislavova ve velmi žádané lokalitě Prahy 4 - Nusle nabízí 15 jednotek s velmi zajímavými dispozicemi. Součástí projektu budou samozřejmě i podzemní garážová stání, které vyřeší problém obtížného parkování v této lokalitě. Stavba je navržena renomovanou architektonickou a projekční kanceláři ATELIER SAEM a je odlišná od stávající zástavby svým vzhledem, fasáda je zpracována v prosklení interiéru v kombinaci s omítkou,…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím