Prodej bytu 2+kk Praha 4 Nusle | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 2+kk Praha 4, Nusle

Prodej bytu 2+kk Praha 4, Nusle

Nový půdní byt 2+kk o celkové ploše 72,5 m2 v centru pražských Nuslí. Projekt šesti nových bytů v nástavbě na historickém domě na hranici činžovní a vilové zástavby.

V bytech budou instalovány kompletně vybavené a zařízené koupelny dle návrhů bytového architekta s důrazem na design a funkčnost, kvalitní designové interiérové dveře, celoplošně lepené dřevěné podlahy. V bytech budou dokončeny přípravy příprava pro kuchyňskou linku a pro klimatizaci ve všech obytných místnostech.

Jedná se o předměstský typ bydlení s výhledem do vilové čtvrti a s parkem hned vedle domu. Dopravní spojení je velice dobré - v blízkosti se nachází stanice tramvaje, jednu zastávku vzdálené metro “C” Pražského povstání a cca 1 km vzdálená Magistrála.  

Prodáno

Plocha 73 m², Svatoslavova, Praha 4, Nusle, 7 250 000 Kč

Nový byt 2+kk

Fotogalerie bytu 2+kk Praha 4, Nusle

Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk

Schéma bytu 2+kk Praha 4, Nusle


K nastěhování Ihned
ID bytu 3232
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 99 300 Kč/m²
Dispozice bytu 2+kk
Adresa novostavby Svatoslavova, Praha 4, Nusle
Lokalita bytu Praha 4
Plocha bytu 73 m²
Podlaží 5.
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 2+kk Praha 4, Nusle

Sdílet Google+

Byt je součástí Novostavby Svatoslavova

Svatoslavova, Praha 4, Nusle, průměrná cena 98 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedProjekt šesti nových bytů v nástavbě na historickém domě na hranici činžovní a vilové zástavby. V bytech budou instalovány kompletně vybavené a zařízené koupelny dle návrhů bytového architekta s důrazem na design a funkčnost, kvalitní designové interiérové dveře, celoplošně lepené dřevěné podlahy. V bytech budou dokončeny přípravy příprava pro kuchyňskou linku a pro klimatizaci ve všech obytných místnostech. Jedná se o…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím