Prodej bytu 2+kk Praha 8 Libeň | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 2+kk Praha 8, Libeň

Prodej bytu 2+kk Praha 8, Libeň

Nový půdní byt 2+kk o celkové ploše 72,4 m2 s možností využití galerie jako relaxačního prostoru v kompletně zrekonstruovaném novorenesančním domě s výtahem v docházkové vzdálenosti ke stanici metra Palmovka. Byt nabízí vstupní chodbu, odkud se vchází do hlavního obytného prostoru spojující kuchyňský kout a obývací část s orientací do dvorního traktu. Na obývací části se vstupuje do ložnice s východní orientací. V rámci bytu je k dispozici koupelna s vanou a WC a komora s úložným prostorem. K bytu je možné si přikoupit sklep od velikosti 4,5 m2 do 12,1 m2.

V rámci rekonstrukce domu i bytu byl kladen důraz na maximální zachování původních prvků a obnovení krásy původní fasády s cílem zachovat jeho genius loci spolu s kombinací maximálního komfortu nových obyvatel domu.

Lokalita nabízí pohodlné bydlení v kombinaci s aktivní relaxací v blízkých Thomayerových sadech. Kulturní zázemí je reprezentováno nedalekým Divadlem Pod Palmovkou. Nespornou výhodou této lokality je blízkost stanice metra a tramvaje s rychlou dostupností do centra Prahy.

Prodáno

Plocha 72 m², Světova, Praha 8, Libeň, 4 018 024 Kč

Nový byt 2+kk

Fotogalerie bytu 2+kk Praha 8, Libeň

Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk Nový byt 2+kk

Schéma bytu 2+kk Praha 8, Libeň


K nastěhování Ihned
ID bytu 2084
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 55 800 Kč/m²
Dispozice bytu 2+kk
Orientace bytu V, Z
Adresa novostavby Světova, Praha 8, Libeň
Lokalita bytu Praha 8
Plocha bytu 72 m²
Podlaží 5.
Parkování Možno zakoupit ve dvoře
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 2+kk Praha 8, Libeň

Sdílet Google+

Byt je součástí Novostavby Světova

Světova, Praha 8, Libeň, průměrná cena 55 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedCihlová stavba z roku 1900 s efektní novorenesanční fasádou i výhodné vnitřní dispozice zaručují moderní pohodu bydlení. K té samozřejmě přispívá také nedaleká stanice metra B Palmovka, která je vzdálena jen 4 minuty chůze. Příležitosti k trávení volného času zase nabízí blízké Thomayerovy sady. Kulturní vyžití prozměnu nabízí například nedaleké Divadlo Na Palmovce nebo chystané centrum Nová Palmovka. Pohodlná je bezprostřední…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím