Prodej bytu 3+kk Praha 1 Nové Město | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 3+kk Praha 1, Nové Město

Prodej bytu 3+kk Praha 1, Nové Město

Nový mezonetový půdní byt 3+kk o velikosti 89 m2 v samém srdci Prahy, v těsné blízkosti Václavského náměstí a Národní třídy. Byt má východozápadní orientaci s výhledem na Petřín včetně výhledu na střechy v okolí Národního muzea. Nachází se v kompletně rekonstruované budově s výtahem v těsné blízkosti metra "B" Národní třída.

Interiéry našich bytů jsou vybaveny značkovými designovými prvky, jako jsou interiérové dveře, koupelnové obklady a dlažby, zařizovací předměty a koupelnová topná tělesa. Vybíráme si jen ty nejlepší dodavatele z celé Itálie a modelové řady volíme s největším důrazem na design a funkčnost.

Zařízení bytu: kompletně vybavené a zařízené koupelny dle návrhů bytového architekta, kvalitní designové interiérové dveře, celoplošně lepené dřevěné podlahy, příprava pro kuchyňskou linku, klimatizace ve všech obytných místnostech, byt je vybaven systémem inteligentní domácnosti.

Prodáno

Plocha 89 m², Jungmannova, Praha 1, Nové Město, 11 500 000 Kč

Nový byt 3+kk

Fotogalerie bytu 3+kk Praha 1, Nové Město

Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk

Schéma bytu 3+kk Praha 1, Nové Město


K nastěhování Ihned
ID bytu 760
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 129 200 Kč/m²
Dispozice bytu 3+kk
Orientace bytu V, Z
Adresa novostavby Jungmannova, Praha 1, Nové Město
Lokalita bytu Praha 1
Plocha bytu 89 m²
Podlaží 8.
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 3+kk Praha 1, Nové Město

Sdílet Google+

Byt je součástí Novostavby Jungmannova

Jungmannova, Praha 1, Nové Město, průměrná cena 101 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedV samém srdci Prahy, v těsné blízkosti Václavského náměstí a Národní třídy, se připravuje jedinečné bydlení nad okolními střechami. Vzniknou zde prostorné, atypické byty s výhledem do okolí a téměř přímým přístupem do metra. Interiéry našich bytů jsou vybaveny značkovými designovými prvky, jako jsou interiérové dveře, koupelnové obklady a dlažby, zařizovací předměty a koupelnová topná tělesa. Vybíráme si jen ty nejlepší dodavatele z…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím