Prodej bytu 3+kk Praha 2 Vinohrady | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 3+kk Praha 2, Vinohrady

Prodej bytu 3+kk Praha 2, Vinohrady

Prostorný byt 3+kk 107,89 m2 na pražských Vinohradech. 

Apartments Wenzigova je unikátní projekt 4 půdních bytů nacházející se v exkluzivní lokalitě Královských Vinohrad přímo v centru Prahy. Projekt, který po vizuální stránce zachovává původní neoklasicistní styl budovy a kombinuje jej s moderním zázemím a provedením, nabízí bydlení nejvyšší kvality na bezpečném místě v centru Prahy.

Nadstandardní vinohradské podkrovní byty na rohu ulice Wenzigova a Lublaňská s ojedinělým řešením obytných prostor jsou velkoryse otevřeny do krovu. Díky prosvětlení pomocí rozměrných ateliérových oken od předního českého výrobce se z obytného prostoru stává útulný obytný ateliér.

Byty je možné zakoupit ve vysokém standardu, nabízeny ke koupi jsou ihned po dokončení hrubé stavby. Tři byty 3+kk a jedna garsoniéra budou kompletně připraveny k individuálnímu zařízení interiéru, dle přání konkrétního majitele. V blízkém okolí Vám zajistíme pronájem parkovacího místa nebo garáže.

Prodáno

Plocha 108 m², Wenzigova 19, Praha 2, Vinohrady, 11 704 298 Kč

Nový byt 3+kk

Fotogalerie bytu 3+kk Praha 2, Vinohrady

Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk

Schéma bytu 3+kk Praha 2, Vinohrady


K nastěhování Ihned
ID bytu 3206
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 108 400 Kč/m²
Dispozice bytu 3+kk
Orientace bytu J
Adresa novostavby Wenzigova, Praha 2, Vinohrady
Lokalita bytu Praha 2
Plocha bytu 108 m²
Podlaží 4.
Parkování ANO
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 3+kk Praha 2, Vinohrady

Sdílet Google+

Byt je součástí Novostavby Wenzigova 19

Wenzigova, Praha 2, Vinohrady, průměrná cena 121 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedApartments Wenzigova je unikátní projekt 4 půdních bytů nacházející se v exkluzivní lokalitě Královských Vinohrad přímo v centru Prahy. Projekt, který po vizuální stránce zachovává původní neoklasicistní styl budovy a kombinuje jej s moderním zázemím a provedením, nabízí bydlení nejvyšší kvality na bezpečném místě v centru Prahy. Nadstandardní vinohradské podkrovní byty na rohu ulice Wenzigova a Lublaňská s ojedinělým řešením…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím