Prodej bytu 3+kk Praha 3 Žižkov | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 3+kk Praha 3, Žižkov

Prodej bytu 3+kk Praha 3, Žižkov

Nový mezonetový byt 3+kk o celkové výměře 123,2 m2 včetně terasy 8,7 m2. K bytu náleží sklad velikosti 3,1 m2 ve vnitrobloku. Cena bytu je včetně 15% DPH.

Žižkov žije a vy můžete žít v něm! Kde? V jedné z klidných žižkovských ulic jsme pro vás připravili krásné bydlení v domě, který je velmi cenným příkladem historizujícího slohu.

Dům včetně společných prostor bude citlivě rekonstruován tak, aby byl zachován styl a zároveň vše vyhovovalo současným požadavkům na kvalitu bydlení. Ze strany dvora bude vybudován nový výtah. Vybrat si budete moci z celkově 13ti bytů a 2 atelierů. Byty i ateliery budou připraveny ve stavu shell & core (před rekonstrukcí), tak abyste si je mohli upravit přesně podle svých představ. Pouze dva podkrovní byty s terasami budou kompletně dokončeny. K největšímu bytu bude možnost přikoupit si garáž přímo v domě.

V blízkém okolí vašeho nového domova je několik krásných parků (Vítkov, Mahlerovy sady, Riegrovy sady), cukrárny a restaurace, pro nákupy můžete využít Atrium Flora nebo Palladium, a nedaleké Sportovní centrum Olšanka nabízí 10 sportovišť pod jednou střechou. Jen 7 minut je to na zastávku tramvaje i autobusu. Maximálně za 15 minut dojdete i na Hlavní vlakové či Masarykovo nádraží, kde jsou také linky C a B.

Prodáno

Plocha 123 m², Řehořova, Praha 3, Žižkov, 12 979 000 Kč

Nový byt 3+kk

Fotogalerie bytu 3+kk Praha 3, Žižkov

Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk

Schéma bytu 3+kk Praha 3, Žižkov


K nastěhování Ihned
ID bytu 3042
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 105 500 Kč/m²
Dispozice bytu 3+kk
Orientace bytu J, S
Adresa novostavby Řehořova, Praha 3, Žižkov
Lokalita bytu Praha 3
Plocha bytu 123 m²
Terasa 9 m²
Podlaží 6.
Parkování K bytu je možné přikoupit garáž přímo v domě.
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 3+kk Praha 3, Žižkov

Sdílet Google+

Byt je součástí Novostavby Řehořova

Řehořova, Praha 3, Žižkov, průměrná cena 100 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedŽižkov žije a vy můžete žít v něm! Kde? V jedné z klidných žižkovských ulic jsme pro vás připravili krásné bydlení v domě, který je velmi cenným příkladem historizujícího slohu. Dům včetně společných prostor bude citlivě rekonstruován tak, aby byl zachován styl a zároveň vše vyhovovalo současným požadavkům na kvalitu bydlení. Ze strany dvora bude vybudován nový výtah. Vybrat si budete moci z celkově 13ti bytů a 2 atelierů. Byty i…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím