Prodej bytu 3+kk Praha 5 Smíchov | Pražský Byt.cz

Prodej bytu 3+kk Praha 5, Smíchov

Prodej bytu 3+kk Praha 5, Smíchov

Nový byt 3+kk o celkové ploše 287 m2 včetně dvou balkónu o ploše 15,2 m2 a dvou teras o ploše 146,9 m2. Jedná se o atraktivní bydlení nejvyššího standardu v městské části Prahy 5 - Nový Smíchov! Bydlení svou polohou, exkluzivním uspořádáním a nabízenými službami poskytuje plnohodnotný a aktivní život bez ohledu na věk a budoucí zdravotní stav.  Pod jednou střechou budete mít širokou škálu poskytovaných služeb z oblasti péče o domácnost, zdraví a bohaté sportovní a kulturní zázemí.

Účelně navržené byty s dispozičním uspořádáním 1+kk, 2+kk a 3+kk s balkónem, terasou či předzahrádkou se záhonkovou úpravou jsou umístněné tak, aby byly dostatečně osluněné, poskytovaly krásný výhled a zároveň zachovaly a plně respektovaly soukromí každého rezidenta.
 
Bohaté vybavení a společenské zázemí jako velkou předností Rezidence, kam patří: veřejná restaurace, klubový lounge s knihovnou, kuchyňská a jídelní zóna, kuřácký salónek, herní a počítačový kout, fitness, společenský sál, ordinace pro zdravotní účely, poradna, venkovní relaxační zóna, venkovní pétanque.
 
Dopravní dostupnost této lokality je také výborná, pěšky je to pár metrů na centrum Anděl, kde je veškeré obchodní, zábavné a občanské zázemí, díky Strahovskému tunelu se i autem dostanete pohodlně na letiště Václava Havla, které je vzdálené do 20 minut, golfové hřiště, park Ladronka či Petřín se nachází jen pár minut od Rezidence. 
 
Váš domov. Vaše tempo. Váš život. 

 

Prodáno

Plocha 287 m², Vitality, Praha 5, Smíchov, 0 Kč

Nový byt 3+kk

Fotogalerie bytu 3+kk Praha 5, Smíchov

Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk Nový byt 3+kk

Schéma bytu 3+kk Praha 5, Smíchov


K nastěhování Ihned
ID bytu 1776
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 0 Kč/m²
Dispozice bytu 3+kk
Orientace bytu Z, V
Adresa novostavby Kobrova, Praha 5, Smíchov
Lokalita bytu Praha 5
Plocha bytu 287 m²
Terasa 147 m²
Balkón 15 m²
Podlaží 4.
Parkování Možno zakoupit garážové stání
Vlastnictví Osobní

Mapa bytu 3+kk Praha 5, Smíchov

Sdílet Google+

Byt je součástí Novostavby Vitality

Kobrova, Praha 5, Smíchov, průměrná cena 12 000 Kč/m², K nastěhování: IhnedAtraktivní bydlení nejvyššího standardu pro všechny věkové kategorie  v městské části Prahy 5 - Nový Smíchov! Bydlení svou polohou, exkluzivním uspořádáním a nabízenými službami poskytuje plnohodnotný a aktivní život bez ohledu na věk a budoucí zdravotní stav.  Pod jednou střechou budete mít širokou škálu poskytovaných služeb z oblasti péče o domácnost, zdraví a bohaté sportovní a kulturní zázemí. Účelně navržené byty s…

Vyhledávání novostavby Praha

  

Rozšířené vyhledávání novostaveb »

  |  

Pražský Byt.cz

Novostavby přehledně na jednom místě

+420 734 396 752

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím